Usłgugi ppoż

ul. 1 Maja 23
26-020 Chmielnik, woj. świętokrzyskie

+48 512 850 768
biuro@i-fenix.pl

HOT-INFO

Nasz cel to skuteczne zabezpieczenie przeciwpożarowe obiektów poprzez dostarczenie im niezbędnego sprzętu przeciwpożarowego oraz kontrolę urządzeń mieszczących się w budynku. Zależy nam na tym, by natychmiastowo wykrywać oraz zwalczać niebezpieczeństwa. Dzięki nam obiekty będą dokładnie zabezpieczone, co w razie pożaru umożliwi odpowiednio prędko zareagować i ugasić ogień, zanim zacznie rozprzestrzeniać się po budynku, stanowiąc zagrożenie dla zdrowia i życia osób znajdujących się wewnątrz.

Świadczone przez nas usługi PPOŻ dla klientów obejmują badania hydrantów, okresowe kontrole gaśnic i urządzeń przeciwpożarowych, a także ich serwisowanie. Oprócz tego firma to również autoryzowany dystrybutor i przedstawiciel wiodących na rynku producentów zabezpieczeń i sprzętu przeciwpożarowego. W związku z tym musimy spełniać szereg rygorystycznych kryteriów dotyczących warsztatu oraz narzędzi wykorzystywanych przez nas podczas konserwowania hydrantów czy gaśnic. Są one okresowo weryfikowane.

W realizacji czynności serwisowych wykorzystujemy narzędzia oraz urządzenia wiodących producentów, głównie firmy BIATECH.